DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання та спорту >
Кафедра теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і здоров’я людини (2020) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/14107

Название: Педагогічні умови формування і розвитку методичної системи застосування фітнес-технологій в процесі фізичного виховання студентів
Авторы: Жамардій, В.О.
Ключевые слова: методична система
фітнес-технології
фізичне виховання
студенти
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): Методична система створювала можливість для студентів не лише отримувати фундаментальні знання, формувати вміння та навички, які необхідні в майбутній професійній діяльності, а й навчити самостійно здобувати потрібну інформацію. Одним із завдань було створення освітнього середовища, яке здатне забезпечувати самостійну пізнавальну активність студента шляхом упровадження в фізкультурно-оздоровчу діяльність фітнес-технологій. Це вимагало створення відповідних педагогічних умов, реалізація яких забезпечувала успішну проектувальну діяльність та визначали місце методичної системи в освітньому процесі з фізичного виховання. Педагогічні умови – це категорія, що визначається як система певних форм, методів, матеріальних умов, реальних ситуацій, що об’єктивно склалися чи суб’єктивно створені та необхідні для досягнення конкретної педагогічної мети [4]. Організаційні психолого-педагогічні умови можна розглянути як своєрідне комунікативне середовище фізичного виховання, що виконує інформативні, кібернетичні, консультаційні й творчо-освітні функції, а засвоєння теоретико-методичного матеріалу повинне відбуватися за допомогою міждисциплінарних зв’язків у формі дискусій, ділових ігор, інтелектуальних штурмів, відкритих творчих конкурсів тощо [2, с. 53].
Описание: Жамардій В. О. Педагогічні умови формування і розвитку методичної системи застосування фітнес-технологій в процесі фізичного виховання студентів / В. О. Жамардій // Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і здоров’я людини : матеріали V Всеукр. наук.-практ. конф. (23-24 квітня 2020 р.) / голов. ред. О. К. Корносенко. – Полтава : Сімон, 2020. – С. 166-169.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/14107
Appears in Collections:Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і здоров’я людини (2020)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Zhamardii.pdf186,98 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback