DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Історії та географії >
Кафедра географії, методики її навчання та туризму >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Освітні й наукові виміри географії та туризму (2019) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/11982

Название: Географічна підготовка за чинними навчальними програмами з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму з видів спортивного туризму
Авторы: Копилець, Є.В.
Ключевые слова: позашкільна освіта
географічна підготовка
спортивний туризм
Issue Date: 2019
Краткий осмотр (реферат): Ми вже привертали увагу до важливості географічної підготовки для туристів-спортсменів та констатували, що поняття географічної підготовки стосовно вихованців гуртків туристсько-спортивного профілю належним чином не концептуалізоване і потребує подальшого методичного розроблення, а також піддавали аналізу окремі аспекти географічної підготовки за різними поколіннями навчальних програм із позашкільної освіти туристсько-спортивного профілю (зазначаємо це з метою уникнення зайвого самоповтору у публікаціях). У 2018 р. схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах та розміщено на офіційному сайті Інституту модернізації змісту освіти навчальні програми з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму з видів спортивного туризму за загальною редакцією О. Д. Наровлянського: «Пішохідний туризм», «Водний туризм», «Велосипедний туризм», «Лижний туризм», «Гірський туризм», «Мотоциклетний туризм», «Спелеологічний туризм» (лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-315); на сьогодні ці програми де-факто виконують функції типових. Тому вважаємо за доцільне дати загальну характеристику географічній підготовці за цими програмами.
Описание: Копилець Є. В. Географічна підготовка за чинними навчальними програмами з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму з видів спортивного туризму / Є. В. Копилець // Освітні й наукові виміри географії та туризму: матер. ІІ Всеукраїнської науково-практ. інтернет-конф. з міжнар. участю (м. Полтава, 26 квітня 2019 р.) / відп. ред. О. А. Федій. – Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2019. – С. 130-134.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/11982
Appears in Collections:Освітні й наукові виміри географії та туризму (2019)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Kopylets.pdf321,06 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback