DSpace
 

DSpace of Korolenko poltava national pedagogical university >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра біології та основ здоров'я людини >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Біоетика: сучасний стан та перспективи розвитку (2006) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/10841

Назва: Деякі підходи до формування екологічної свідомості учнів (з досвіду Божківського ЗНЗ Полтавського району Полтавської області)
Автори: Васюкова, Н.М.
Ключові слова: екологічна свідомість
біоетика
екологічна культура
Божківський ЗНЗ
екологічна освіта
Дата публікації: 2006
Короткий огляд (реферат): Відношення людини до природи нині набуває такого ж морального значення як і відношення людини до людини. Саме у підвищенні екологічної культури людини, повернення її до природи як до вихідного середовища, створення прийнятної етичної орієнтації, що базується на найбільшій повазі і найдбалішому ставленні до навколишнього середовища, сприйнятті природи у всіх її виявах як суб’єкту взаємовідносин. Саме у такому біоетичному підході вбачається вирішення багатьох, в тому числі і глобальних, екологічних проблем. Біоетика – це гуманізм по відношенню до всієї біосфери і людини як одного із її репрезентантів.
Опис: Васюкова Н. М. Деякі підходи до формування екологічної свідомості учнів (з досвіду Божківського ЗНЗ Полтавського району Полтавської області) / Н. М. Васюкова // Біоетика: сучасний стан та перспективи розвитку : матеріали Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції. – Полтава, 2006. – С. 14-17.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/10841
Розташовується у зібраннях:Біоетика: сучасний стан та перспективи розвитку (2006)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
5.pdf623,82 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок