DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Ямчук, П.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Володимир Короленко в українському універсумові доби радикального постпросвітництваЯмчук, П.М.
2019Особистості в історії. Світоглядні позиції Миколи Скрипника, Миколи Підгорного, Петра Шелеста, Олеся Гончара в інформаційному просторі. (декілька міркувань про український Собор в несоборні часи)Ямчук, П.М.
2017Провідні морально-етичні концепти європейського досвіду державотворення в ХХ столітті: Войцех Ярузельський, Маргарет Тетчер (приклади до осмислення в державотворчій та суспільнотворчій стратегії сучасної України)Ямчук, П.М.
2014Українська християнська аксіологічна система: через історичні випробування до сучасних світоглядних засад духовно-інтелектуального поступуЯмчук, П.М.
2011Українська християнсько-гуманістична філософія як форма опору теорії та практиці радикального постпросвітництваЯмчук, П.М.
2013Філософія саду в світовій та українській світоглядних традиціяхЯмчук, П.М.
2014Філософія християнської державності в концептуальному осмисленні митрополита Василя Липківського, В.М. Чехівського та В.К. ЛипинськогоЯмчук, П.М.
2015Християнський консерватизм і масофікаційні стратегії й симулякри ХХ-ХХІ столітьЯмчук, П.М.
2012Християнсько-гуманістичний діаріуш В. Г. Короленка: філософсько-світоглядна й буттєва ретроспекція у сприйнятті ХХІ ст.Ямчук, П.М.
2011«Щоденник» Володимира Короленка й універсальна гуманітарна проблема осмислення філософсько-буттєвих реалій доби радикального постпросвітництваЯмчук, П.М.
Showing results 1 to 10 of 10

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback