DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання >
Кафедра медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання >
Навчальні та методичні матеріали >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17898

Название: Словник основних термінів і понять з фізичного виховання за модулями (спортивні ігри, професійно-прикладна фізична підготовка, гімнастика)
Авторы: Согоконь, О.А.
Донець, О.В.
Ключевые слова: словник
фізичне виховання
спортивні ігри
професійно-прикладна фізична підготовка
гімнастика
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Фізичне виховання – система соціально-педагогічних заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, загартування організму, гармонійний розвиток особистості, функцій і фізичних можливостей людини, формування життєво важливих рухових навичок і вмінь. Фізичне виховання, як навчальна дисципліна – педагогічний процес, спрямований на формування рухових навичок і розвиток специфічних швидкісних, силових, координаційних здібностей та витривалості. Фізичне виховання у вищому навчальному закладі – це навчально-наукова дисципліна, що формує загальну і професійну культуру особистості сучасного фахівця, є засобом формування всебічно розвиненої особистості, оптимізації фізичного і фізіологічного стану студентів у процесі професійної підготовки. Діяльність людини під час занять фізичним вихованням вивчають різні науки, які мають свій термінологічний апарат за допомогою якого пояснюються процеси, що відбуваються в організмі людини, як вона взаємодіє з середовищем та управляє процесами навчання і тренування. Фізичне виховання має свою термінологічну базу, а також на практиці використовує термінологію інших наук. Словник з фізичного виховання представляє собою спробу створення уніфікованого посібника з термінології, яка застосовується при вивченні дисципліни «Фізичне виховання» та при навчанні майбутнього фахівця з фізичного виховання та спорту.
Описание: Словник основних термінів і понять з фізичного виховання за модулями (спортивні ігри, професійно-прикладна фізична підготовка, гімнастика) : навч.- методо. посіб. [для студентів загальних факультетів та факультетів фізичного виховання вищих пед. навч. закладів] / укл. : О. А. Согоконь, О. В. Донець. Ч. 2. Полтава : Сімон, 2021. 118 с.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17898
Appears in Collections:Навчальні та методичні матеріали

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Согоконь_Донець_Словник термінів_Ч.2_2021.pdf674,78 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback