DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра біології і основ здоров'я людини >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15807

Название: Тропічні і субтропічні рослини колекції ботанічного саду ПНПУ імені В. Г. Короленка та їх використання в шкільному курсі біології
Авторы: Ємець, А.В.
Ключевые слова: ботанічний сад
ботанічний сад ПНПУ імені В.Г. Короленка
субтропічні рослини
оранжерея
шкільний курс біології
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): Історія заснування ботанічного саду у м. Полтава своїм корінням сягає початку XX століття. На території близько 5,25 га було створено агробіологічну станцію при тодішньому педагогічному інституті. Станція являла собою плодовий сад з овочевою і польовою сівозмінами та використовувалась як навчальна база виключно для студентів природничого факультету вузу. Упродовж 60-80-х років було закладено квітники з однорічними і багаторічними культурами, створено альпійські гірки, зібрано велику колекцію кактусів. У 1990 році збудовано нову оранжерею площею 2000 м 2, де сьогодні налічується близько 600 видів, форм і різновидностей рослин із різних куточків земної кулі, рослин відкритого ґрунту – близько 700 видів.
Описание: Ємець А. В. Тропічні і субтропічні рослини колекції ботанічного саду ПНПУ імені В. Г. Короленка та їх використання в шкільному курсі біології / А. В. Ємець // Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів та методичні аспекти вивчення у закладах освіти : матеріали Всеукр. наук.-практ. онлайн-конф. (присвячена пам’яті видатного вченого ботаніка П.Є. Сосіна) (30 жовтня 2020 р., м. Полтава) ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка / За заг. ред. проф. Гриньової М.В. Полтава, 2020. - С. 413-414.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15807
Appears in Collections:Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
119.pdf102,75 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback