DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
27 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15278

Название: Формування ключових компетентностей з менеджменту туристичної діяльності у майбутніх фахівців фізичної культури засобами навчального курсу «Менеджмент туристичної діяльності»: програма (орієнтовна) для викладачів
Авторы: Бардінов, О.В.
Ключевые слова: формування ключових компетентностей
менеджмент
туристична діяльність
фізична культура
фахівець фізичної культури
менеджмент туристичної діяльності
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): У процесі аналізу наукової літератури з проблеми дослідження встановлено, що формування ключових компетентностей у майбутніх фахівців фізичної культури здійснюється переважно в процесі вивчення циклів гуманітарних, соціально-економічних, природничо-наукових, психолого-педагогічних та професійно-орієнтованих дисциплін [4]. Визначення їх основних характеристик знайшло відображення у багатьох галузях наук і трактується як полісемічне, тобто має кілька значень, які, залежно від контексту, можуть торкатися як особистісних, так і соціальних аспектів буття. У контексті нашого дослідження концепт формування ключових компетентностей з менеджменту туристичної діяльності у майбутніх фахівців фізичної культури ми розглядаємо як «вузлове» поняття. Це пояснюється, по-перше, тим, що воно є складником професійної компетентності фахівця фізичної культури; по-друге, виступає одночасно як життєва компетентність, яка носить інтегрований характер: об’єднує професійні знання, інтелектуальні навики, вміння і способи діяльності майбутніх фахівців фізичної культури. Утім, ми не ставили за мету дати повний аналіз можливостей усіх психолого-педагогічних, загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, які вивчаються студентами на випускному (V курс) етапі фахової підготовки майбутніх фахівців фізичної культури щодо формування в них ключових компетентностей з менеджменту туристичної діяльності. Наша увага в цьому плані сконцентрована саме на зміні лише змістового переосмислення потенціалу деяких навчальних дисциплін, які мають чітку спрямованість або близьку діяльність з галуззю менеджмент туристичної діяльності. Тож вирішення завдань даної проблеми вбачаємо шляхом наповнення змісту фахових дисциплін професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури змістовим компонентом саме з менеджменту туристичної діяльності як складових професійних компетентностей фахівця фізичного виховання.
Описание: Бардінов О. В. Формування ключових компетентностей з менеджменту туристичної діяльності у майбутніх фахівців фізичної культури засобами навчального курсу «Менеджмент туристичної діяльності»: програма (орієнтовна) для викладачів / О. В. Бардінов // Матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXVІІ КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ) (м. Полтава, 28-29 травня 2020 р.) / За заг. ред. проф. М. В. Гриньової. – Полтава: Астрая, 2020. – С. 136-140.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15278
Appears in Collections:27 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
БардіновАВ.pdf246,49 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback