DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Педагогічні науки >
2019(74) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13896

Название: Підготовка фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій в процесі розробки веб-сервісу для обміну знаннями
Авторы: Гафіяк, А.М.
Ключевые слова: інформаційне суспільство
фахові компетентності
інформаційна система
інформаційні технології
заклад вищої освіти
Issue Date: 2019
Краткий осмотр (реферат): У статті схарактеризовано та проаналізовано сучасні проблеми підготовки фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій. З’ясовано, що розробка веб-сервісу для обміну знаннями є складовою формування системи формування професійних компетентностей майбутніх фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій. Установлено, що обмін знаннями є процесом постійної циркуляції знань за встановленими правилами і процедурами. Основним завданням управління знаннями вважають виявлення, збереження та ефективне використання отриманих знань. Значення освіти й науки під час всебічного розвитку інформаційного суспільствав є незаперечно важливим. Сукупність всіх граней людського життя, грунтується на раніше набутих, а отже старанно збережених знаннях, тому невпинно відбувається науково-технічний прогрес, виненкнення та розвиток освітніх інновацій, розробка різних прикладних програмних продуктів, надання кваліфікованих послуг з використанням інформаційно-комунікаційних технологій освітнього змісту. Як свідчать науково-педагогічні джерела, найважливішим компонентом сучасного професійного розвитку особистості виступає система освіти, яка пов'язана з реалізацією процесу поширення спеціальних знань. Вона містить діяльність ефективно сформованих суспільних інститутів, які беруть участь у підготовці студентів до життя на основі отриманих знань в закладах середньої освіти, професійно-технічних закладах та у вищій школі. Значення фахової освіти стрімко зростає, і тому вона не може обмежуватися лише очним, аудиторним навчанням.
Описание: Гафіяк А. Підготовка фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій в процесі розробки веб-сервісу для обміну знаннями / А. Гафіяк // Педагогічні науки : наук. журн. / Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – 2019. – Вип. 74. – С. 40-42.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13896
Appears in Collections:2019(74)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
HAFIIAK.pdf146,05 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback