DSpace
 

DSpace of Korolenko poltava national pedagogical university >
Наукові праці студентів >
Дидаскал >
2017(17) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8359

Назва: Рекомендації Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Інноваційність в освіті: пошуки і перспективи розвитку"
Автори: Ільченко, О.Ю.
Мокляк, В.М.
Ключові слова: рекомендації
конференція
Дата публікації: 2017
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
Короткий огляд (реферат): Основною метою наукового зібрання, у роботі якого взяли участь понад 160 докторів та кандидатів наук, докторантів і аспірантів, викладачів, керівників підрозділів з виховної роботи вищих навчальних закладів, директорів шкіл та їх заступників, учителів, магістрантів і студентів, було привернути увагу наукової і педагогічної громадськості до усвідомлення необхідності теоретичної розробки та практичного упровадження у практику роботи вищих навчальних та загально-освітніх закладів інновацій, як потужного засобу підвищення якості освіти.
Опис: Ільченко О.Ю. Рекомендації Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Інноваційність в освіті: пошуки і перспективи розвитку" / О. Ю. Ільченко, В. М. Мокляк // Дидаскал. Інноваційність в освіті: пошуки і перспективи розвитку : часопис : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, (22-23 листоп. 2016 р.). Вип. 17 / Каф. загальної пед. та андрогогіки, ПНПУ імені В. Г. Короленка. – Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2017. – С. 467-469.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8359
Розташовується у зібраннях:2017(17)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
IlchenkoO1.pdf288,79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок