DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
30 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/22011

Название: Деякі аспекти впливу стресових ситуацій на адаптацію та засвоєння матеріалу здобувачами освіти у медичних закладах
Авторы: Корчан, Н.О.
Писарська, Д.С.
Гринь, В.Г.
Підлужна, С.А.
Свінцицька, Н.Л.
Каценко, А.Л.
Ключевые слова: стрес
навчальний стрес
психологічна адаптація
кортикотропін
кортизол
Issue Date: 2023
Краткий осмотр (реферат): Здобувачі освіти першого курсу в перші тижні навчання відчувають задоволення від досягнення важливої мети — вступ до вищого навчального закладу. Вони покладають серйозні надії на те, що зможуть ефективно навчатися і, тим самим, готуватися до важливої професійної діяльності. Однак трохи згодом, значна кількість першокурсників починає відчувати певні дискомфортні переживання, основною причиною яких є труднощі, що виникають під час навчання. Насправді розпочався довготривалий процес пристосування студента-першокурсника до умов вищого навчального закладу, тобто його адаптація. Будь-яка адаптація супроводжується певними негативними наслідками у житті, які призводять до стресу. Стрес містить у собівелику руйнівну силу: він може знищити і успіх, і любов, і навіть, саме життя. Але ж потрібно не забувати, що людина — володар своєї долі. Вона,як найрозумніша істота на планеті, може не тільки впоратися із будь-яким стресом, а і виграти битву з ним.
Описание: Корчан Н. О., Писарська Д. С., Гринь В. Г., Підлужна С. А., Свінцицька Н. Л., Каценко А. Л. Деякі аспекти впливу стресових ситуацій на адаптацію та засвоєння матеріалу здобувачами освіти у медичних закладах // Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі (XXX КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ) : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої розробкам моделей підготовки майбутнього вчителя до педагогічної діяльності в Новій українській школі (м. Полтава, 25–26 травня 2023 р.) / за заг. ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2023. С. 29-33.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/22011
Appears in Collections:30 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
12.pdf409,9 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback