DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Педагогічні науки >
2021(78) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18514

Название: Розвиток здоров’язбережувальної активності у вихованні особистості майбутнього вчителя в умовах створення здоров’язбережувального середовища закладу вищої освіти
Авторы: Момот, О.О.
Ключевые слова: здоров’язбережувальна активність
виховання
спортивно-педагогічне вдосконалення
особистість майбутнього вчителя
заклад вищої освіти
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): У статті розкрито здоров’язбережувальну активність у вихованні особистості майбутнього вчителя в умовах створення здоров’язбережувального середовища закладу вищої освіти як природовідповідну рухову діяльність майбутнього вчи- теля; вона забезпечує розвиток та вдосконалення здоров’язбережувальних проце- сів життєдіяльності, підтримки і зміцнення фізичного, психічного, соціального та духовного здоров’я майбутнього фахівця. Охарактеризовано навчальну дисципліну «Спортивно-педагогічне вдоскона- лення», яка передбачає озброєння студентів комплексом знань, умінь і навичок, для розвитку здоров’язбережувальної активності та досвідом навчально-трену- вальної роботи, що дозволить проводити заняття на високому професійному рівні з обраного виду спорту. Вивчення дисципліни є необхідною складовою підготовки майбутнього вчителя. Значною мірою реалізації пропонованої дисципліни спри- яють практичні заняття, які мають за мету поглиблення знань, умінь і навичок сту- дентів з окремих видів спорту шляхом застосування активних методів навчально-тренувального процесу. Специфікою дисциплін є те, що методи предмета передбачають використання кла- сичних методів, форм і засобів педагогіки вищої школи; відбувається накопичення знань про обраний вид спорту, необхідних для розвитку фізичних якостей, підвищення активності, самооцінки та корекції поведінки студентів.
Описание: Момот О. О. Розвиток здоров’язбережувальної активності у вихованні особистості майбутнього вчителя в умовах створення здоров’язбережувального середовища закладу вищої освіти. Педагогічні науки : наук. журн. Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. 2021. Вип. 78. С. 83-90.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18514
Appears in Collections:2021(78)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
MOMOT.pdf159,56 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback