DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Педагогічні науки >
2021(77) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17807

Название: Інформаційно­комунікаційні технології у процесі формування організаційно­управлінської компетентності майбутніх фахівців фізичної культури і спорту
Авторы: Свєртнєв, О.А.
Ключевые слова: інформаційно-­комунікаційні технології
організаційно-­управлінська компетентність
фізична культура і спорт
професійна підготовка
компетентність
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): У статті розглядаються теоретичні засади використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі формування організаційно-управлінської складової професійної компетентності майбутніх фахівців фізичної культури і спорту. Розкрито поняття «організаційно-управлінська компетентність», проаналізовані результати навчання освітніх професійних програм спеціальностей «014.11 Середня освіта (Фізична культура) та «017 Фізична культура і спорт» та визначені ключові складові організаційно-управлінської діяльності майбутніх фахівців, що лежить в основі формування їх фахової компетентності: організаційно-управлінська, технологічна, проектна і науково-дослідна. Досліджено особливості використання інформаційно-комунікаційних технологій (програмно-методичні та телекомунікаційні засоби) у формуванні професійних компететностей майбутніх фахівців фізичної культури і спорту.
Описание: Свєртнєв О. А. Інформаційно­-комунікаційні технології у процесі формування організаційно­управлінської компетентності майбутніх фахівців фізичної культури і спорту. Педагогічні науки : наук. журн. Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. 2021. Вип. 77. С. 40-43.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17807
Appears in Collections:2021(77)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
8.pdf115,61 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback