DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Педагогічні науки >
2020(75-76) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/16369

Название: Інтеграція навчальної і професійної діяльності майбутніх учителів фізичної культури в процесі фахової підготовки
Авторы: Зайцева, Ю.В.
Тараненко, І.В.
Корносенко, О.К.
Ключевые слова: діяльнісний підхід
заклади загальної середньої освіти
майбутні учителі фізичної культури
фізкультурно-­спортивна робота
педагогічні умови
майбутній вчитель
майбутній вчитель фізкультури
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): У статті обґрунтовано педагогічну умову – інтеграція навчальної і професійної діяльності в закладах загальної середньої освіти майбутніх учителів фізичної культури у процесі фахової підготовки, яка спрямована на реалізацію діяльнісного підходу у навчанні, цілеспрямоване включення студентів у самостійну і творчу діяльність з організації фізкультурно-спортивної роботи з учнями закладів загальної середньої освіти та інших фізкультурно-спортивних закладів, де у ході реального навчального процесу набували педагогічного досвіду. Встановлено, що під керівництвом викладачів фахових дисциплін, учителів фізичної культури, тренерів та інших фахівців, студенти ефективно здійснювали багатофункціональну професійну діяльність, а саме: виконували функції учителя фізичної культури, вихователя, тренера, спортивного судді, керівника, дослідника, носія загальнокультурних цінностей та цінностей фізичної культури і спорту, що мало своє відображення в організації уроків фізичної культури, організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності учнів у режимі навчального дня й у позакласний час. З’ясовано вплив педагогічної умови на ефективність фахової підготовки студентів факультету фізичного виховання.
Описание: Зайцева Ю. Інтеграція навчальної і професійної діяльності майбутніх учителів фізичної культури в процесі фахової підготовки / Ю. Зайцева, І. Тараненко, О. Корносенко // Педагогічні науки : наук. журн. / Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – 2020. – Вип. 75-76. – С. 50-55.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/16369
Appears in Collections:2020(75-76)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
ZAITSEVA.pdf137,28 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback