DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Педагогічні науки >
2019(74) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13932

Название: Аналіз педагогічного потенціалу навчальних практик у системі спортивно-педагогічної підготовки майбутніх тренерів з боксу у закладах вищої освіти
Авторы: Хижняк, О.
Ключевые слова: спортивно-педагогічна освіта
майбутній тренер з боксу
професійна підготовка тренера
навчальні практики
наскрізна програма з практики
Issue Date: 2019
Краткий осмотр (реферат): У статті проаналізовано педагогічний потенціал навчальних практик у системі професійної підготовки майбутніх тренерів з боксу в закладах вищої освіти. Встановлено, що спортивно-педагогічна освіта міститься «на стику» фізкультурно-спортивної і педагогічної підготовки. На основі аналізу комплексу літературних джерел виокремлено ключові аспекти концепції спортивно-педагогічної освіти. Констатовано, що підготовка майбутніх тренерів з боксу є цілісною багатокомпонентною системою, яка спрямована на формування всебічно розвинутого фахівця. Зміст професійної підготовки майбутніх тренерів з боксу визначає перелік та обсяг нормативних і вибіркових навчальних дисциплін, послідовність їх вивчення, конкретні форми проведення занять тощо. Це орієнтує нас на принцип композиційного проектування як один із чинників підвищення якості підготовки майбутніх фахівців. Доведено, що комплекс навчальних практик має стати головним системотворчим ядром професійної підготовки тренера.
Описание: Хижняк О. Аналіз педагогічного потенціалу навчальних практик у системі спортивно-педагогічної підготовки майбутніх тренерів з боксу у закладах вищої освіти / О. Хижняк // Педагогічні науки : наук. журн. / Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – 2019. – Вип. 74. – С. 86-89.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13932
Appears in Collections:2019(74)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
KHYZHNIAK.pdf151,21 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback