DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові праці студентів >
Дидаскал >
2020(20) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13681

Название: Забезпечення якості підготовки викладача вищої школи до створення і забезпечення мотиваційного компонента для формування пізнавальних інтересів студентів
Авторы: Калюжний, В.В.
Ключевые слова: підготовка викладача
вища школа
студент
мотивація
пізнавальний інтерес
навчання студента
навчання
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): Для забезпечення якості, ефективності, продуктивності інтелектуальності праці важливо підвищити мотиваційні можливості людини. Найбільш вагомим мотивом у навчанні студентів є пізнавальний інтерес, який лежить біля підвалин активності й самостійності. Адже інтерес є не що інше, як емоційно забарвлений інтелектуальний мотив, вибіркове емоційно-пізнавальне ставлення особистості до предметів, явищ, подій навколишньої дійсності. Без нього не може сформуватися інтерес до майбутньої професійної діяльності, зокрема пізнавальний інтерес у студентів, чия робота буде пов’язана з людьми. Аналіз останніх публікацій засвідчив посилену увагу науковців до розгляду теоретичних і практичних засад забезпечення якості освіти, підготовці викладача вищої школи до формування у студентів пізнавального інтересу.
Описание: Калюжний В. В. Забезпечення якості підготовки викладача вищої школи до створення і забезпечення мотиваційного компонента для формування пізнавальних інтересів студентів / В. В. Калюжний // Дидаскал. - 2020. - № 20. - С. 59-62.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13681
Appears in Collections:2020(20)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
19.pdf204,8 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback