DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові праці студентів >
Дидаскал >
2020(20) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13679

Название: Забезпечення якості формування викладачем вищої школи правової культури майбутніх фахівців на основі принципів інтенсифікації навчання
Авторы: Гонта, М.С.
Ключевые слова: викладач вищої школи
правова культура
майбутній фахівець
педагогічна підготовка
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): Для забезпечення якості формування викладачем вищої школи правової культури майбутніх фахівців важливим є інтенсивне вивчення ними правових дисциплін, що залучає не використовувані у звичайному навчанні психологічні резерви діяльності й особистості студентів. Проблемою, що виникає в цьому контексті, є проектування з метою його інтенсифікації змісту вивчення цих дисциплін. Аналіз публікацій та ін., у яких започатковано розв’язання проблеми, показав, що дослідження конкретних аспектів якості проектування змісту навчання з метою його інтенсифікації, досліджувалися широким колом авторів, зокрема в руслі проектного підходу. Модульний підхід до проектування курсів інтенсивного вивчення фахівцями правових дисциплін фахівцями є основою для ущільнення програмового матеріалу (В. Стрельніков, Л. Жук.) Він реалізується завдяки структуруванню матеріалу, який повною мірою забезпечує досягнення поставленої дидактичної мети кожним студентом.
Описание: Гонта М. С. Забезпечення якості формування викладачем вищої школи правової культури майбутніх фахівців на основі принципів інтенсифікації навчання / М. С. Гонта // Дидаскал. - 2020. - № 20. - С. 53-55.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/13679
Appears in Collections:2020(20)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
17.pdf175,46 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback