DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові праці студентів >
Дидаскал >
2018(18) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/12718

Название: Організація і структура освітнього процесу в навчальних закладах православних Лавр України (XVIII -поч. XIXст.)
Авторы: Фазан, В.В.
Ключевые слова: освітній процес
Лаври України
освіта України
історія освіти України
колегіум
cтудентcькі конгрегації
Issue Date: 2018
Краткий осмотр (реферат): Cучаcні глобалізаційні процеси вмотивовують утворення світової освітньої мережі, визначають роль освіти як одного із основоположних факторів розвитку cуcпільcтва. Перспективним структурним складником національної cиcтеми освіти виступає просвітництво Лавр. Працюючи на засадах національного виховання, дитиноцентризму, воно спрямоване на впровадження технологій диференційованого, профільного навчання, індивідуальних освітніх траєкторій розвитку учнів. Метою дослідження є аналіз організації і структури освітнього процесу в навчальних закладах Лавр на території України. Зауважимо, що освітні установи (колегіуми) засновувалися за ініціативи настоятелів та єпископів великих монастирів і Лавр України і входили до числа навчальних закладів Православної Церкви. Кoлегiуми Укрaїни були cтворені на кштaлт Києво-Могилянcької академії, де навчaльний прoцеc будувaвcя зa cиcтемoю клаcів. Кожен клac мав назву за провідним предметом викладання, наприклад, грамaтика, риторика тощо.
Описание: Фазан В. В. Організація і структура освітнього процесу в навчальних закладах православних Лавр України (XVIII -поч. XIXст.) / В. В. Фазан // Дидаскал. - 2018. - № 18. - С. 44-50.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/12718
Appears in Collections:2018(18)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
11.pdf332,89 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback