DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Психолого-педагогічний >
Кафедра початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методики їх викладання >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/12358

Название: Особливості методичної підготовки студентів до проходження виробничої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах у рамках курсу «Методика виховної роботи»
Авторы: Богута, В.М.
Ключевые слова: навчальний курс
практика
методичні рекомендації
студенти
виробнича педагогічна практика
дитячий оздоровчий табір
Issue Date: 2015
Краткий осмотр (реферат): у статті розглянуто проблему підготовки студентів до проходження виробничої педагогічної практики у літній період. З огляду на узагальнення наукових підходів щодо питання методичного забезпечення діяльності закладів відпочинку та оздоровлення дітей, з метою підвищення ефективності їхньої діяльності, крізь призму підготовки майбутніх вчителів у ВНЗ, подано власну апробовану розробку програми навчальної дисципліни «Методика виховної роботи». Окреслена структурно-логічна схема передбачає усі види навчальної діяльності: лекції, практичні та лабораторні заняття, індивідуальну та самостійну роботу, консультації, моделювання педагогічних ситуацій тощо. Сконцентровано увагу на більш повному розкритті змістового модуля з технології роботи педагога-організатора у дитячих оздоровчих таборах. З метою озброєння студентів необхідними знаннями, вміннями та навичками для здійснення професійної діяльності щодо ефективної організації виховної роботи у позашкільних закладах у літній період подано методичні рекомендації.
Описание: Богута В. М. Особливості методичної підготовки студентів до проходження виробничої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах у рамках курсу «Методика виховної роботи» / В. М. Богута // Культурні практики як чинник соціокультурної модернізації сучасного українського суспільства: матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. / за заг. ред. А. І. Литвиненко, Л. М. Кравченко, О. В. Лук’яненка. – Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2015.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/12358
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Особливості методичної підготовки студентів.pdf215,95 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback