DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Согоконь, О.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 24
 next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Впровадження інноваційних підходів природничо-наукової та практично-професійної підготовки майбутніх учителів фізичного вихованняСогоконь, О.А.; Шостак, Є.Ю.; Донець, О.В.
2020Досвід застосування інновацій європейських країн у підготовці фахівців фізичної культури УкраїниСогоконь, О.А.
2020Застосування сучасних фізкультурно-оздоровчих технологій при підготовці вчителів фізичної культуриСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2017Здоров’я збережувальні технонології у фізичному вихованні в умовах інформатизації вищої освітиСогоконь, О.А.
2020Здоров’язбереження як інноваційний вектор інтеграції освітнього просторуСогоконь, О.А.
2020Інноваційні транформації педагогічої освіти фізкультурного профілю в умовах демократизації суспільстваСогоконь, О.А.
2022Інтенсифікація навчального процесу у закладах вищої освітиПупко, А.І.; Согоконь, О.А.
2022Комп'ютерні технології як важлива стратегія модернізації фізичного виховання школярівСогоконь, О.А.; Гайдар, А.Ю.
2019Методика проведення занять фізичного виховання у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитаціїСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2022Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освітиСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2022Методологічні засади інтеграції природничонаукової підготовки майбутнього фахівця фізичної культуриСогоконь, О.А.; Донець, О.В.; Шостак, Є.Ю.
2019Модернізація процесу підготовки фахівців з фізичного виховання у ЗВО фізкультурного профілюСогоконь, О.А.; Кривобок, І.
2014Мотивація студентської молоді до активних занять фізичним вихованнямПавловська, К.І.; Согоконь, О.А.
2014Педагогічний уплив лікувальної фізичної культури на студентську молодьСогоконь, О.А.
2021Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 101601. Навчальний посібник "Словник основних понять з фізичної культури"Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
2021Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 110290. Навчально-методичний посібник "Фізичне виховання - дистанційна форма навчання"Согоконь, О.А.; Донець, О.В.; Гогоць, В.Д.
2022Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 111767. Навчально-методичний посібник "Словник основних термінів і понять з фізичного виховання за модулями (спортивні ігри, професійно-прикладна фізична підготовка, гімнастика) Частина 2"Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
2022Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 113682. Навчально-методичний посібник «Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти»Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
2020Словник основних термінів з фізичної культуриСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2021Словник основних термінів і понять з фізичного виховання за модулями (спортивні ігри, професійно-прикладна фізична підготовка, гімнастика)Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
Showing results 1 to 20 of 24
 next >

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback