DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Донець, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 24
 next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Аналітичні аспекти дотримання академічної доброчесності в системі науково-дослідної роботи магістрантів педагогічних спеціальностейКорносенко, О.К.; Зайцева, Ю.В.; Донець, О.В.
2021Впровадження інноваційних підходів природничо-наукової та практично-професійної підготовки майбутніх учителів фізичного вихованняСогоконь, О.А.; Шостак, Є.Ю.; Донець, О.В.
2020Застосування сучасних фізкультурно-оздоровчих технологій при підготовці вчителів фізичної культуриСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2012Контроль спеціальної працездатності спортсменів-єдиноборців (бокс, кікбоксинг) на передзмагальному етапі підготовкиДонець, О.В.
2022Критерії оцінювання здоров'язбережувальної компетентності майбутнього фахівця фізичної культуриСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2022Методика проведення занять з фізичного виховання у закладах вищої освіти засобами сучасних фітнес-технологійДонець, О.В.; Гуцул, Н.З.; Вовк, І.В.; Мадяр-Фазекаш, Е.О.
2019Методика проведення занять фізичного виховання у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитаціїСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2023Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Теорія і методика викладання флорболу»Согоконь, О.А.; Донець, О.В.; Рибалко, О.П.
2022Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освітиСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2022Методологічні засади інтеграції природничонаукової підготовки майбутнього фахівця фізичної культуриСогоконь, О.А.; Донець, О.В.; Шостак, Є.Ю.
2022Особливості навчально-тренувального процесу в пауерліфтингу з урахуванням типу статури спортсменаДонець, О.В.; Будаєв, С.А.
2022Особливості техніко-тактичних дій в нападі та захисті кікбоксерівДонець, О.В.; Ворончак, М.Т.; Книшевич, В.С.
2020Підвищення рухової активності студентів в умовах дистанційної освітиДонець, О.В.; Бугай, В.І.
2016Проблеми організації і здійснення профільного навчання старшокласників по фізичній культурі і спортуДонець, О.В.
2023Самостійна робота для спеціальних медичних груп та звільнених студентів від фізичного вихованняСогоконь, О.А.; Донець, О.В.
2021Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 101601. Навчальний посібник "Словник основних понять з фізичної культури"Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
2021Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 110290. Навчально-методичний посібник "Фізичне виховання - дистанційна форма навчання"Согоконь, О.А.; Донець, О.В.; Гогоць, В.Д.
2022Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 111767. Навчально-методичний посібник "Словник основних термінів і понять з фізичного виховання за модулями (спортивні ігри, професійно-прикладна фізична підготовка, гімнастика) Частина 2"Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
2022Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 113680. Навчально-методичний посібник "Методика проведення занять з фізичного виховання у закладах вищої освіти засобами сучасних фітнес-технологій"Донець, О.В.; Гуцул, Н.З.; Вовк, І.В.; Мадяр-Фазекаш, Е.О.
2022Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 113682. Навчально-методичний посібник «Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти»Согоконь, О.А.; Донець, О.В.
Showing results 1 to 20 of 24
 next >

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback