DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Бардінова, А.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Актуалізація управлінського досвіду А.С. Макаренка щодо управління закладом освіти в сучасних умовахБардінова, А.О.
2017Змістова характеристика ключових понять, які застосовуються по відношенню до внутрішньо переміщених осібБардінов, О.В.; Бардінова, А.О.
2021Інтегрований підхід як засіб формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2019Кіберпростір як засіб забезпечення прав людини і реформування її самосвідомостіБардінова, А.О.
2021Концептуалізація компетентнісного підходу до професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури та спорту в контексті змішаного навчанняПивовар, Н.М.; Хілінська, Т.В.; Ганчева, К.; Сілаєв, В.; Прилуцький, М.Д.; Баштовенко, О.А.; Вовк, А.В.; Синиця, С.В.; Синиця, Т.О.; Момот, О.О.; Свєртнєв, О.А.; Хижняк, О.О.; Даниско, О.В.; Звєкова, В.; Ярчук, Г.; Корносенко, О.К.; Бардінова, А.О.
2021Організаційні форми (структури) змішаного навчання як потужні засоби впливу на формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2021Полідисциплінарний підхід як засіб формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2021Правова компетентність громадян України як потужний засіб захисту честі та гідності від насильства, здійсненого у таких формах його прояву як «наклеп» та «образа»Бардінов, О.В.; Бардінова, А.О.; Колос, Ю.З.; Пашко, Л.Ф.
2022Правова компетентність як один із напрямків нового мислення А. С. Макаренка в управлінні виховними установамиБардінова, А.О.
2020Правовий брейн-ринг як потужний засіб здійснення правової освіти неповнолітніхБардінова, А.О.
2020Спецкурс «Підготовка майбутнього гувернера-вихователя в системі вищої професійно-педагогічної освіти» як один із засобів підготовки майбутнього вчителя до діяльності в якості гувернера-вихователяБардінов, А.В.; Бардінова, А.О.
2020Фізкультурно-оздоровчі та спортивні технології в освітньому просторі: теорія і практикаБардінов, А.В.; Бардінов, О.В.; Дяченко-Богун, М.М.; Міхеєнко, О.І.; Литвиненко, В.А.; Жалій, Р.В.; Воробйов, О.В.; Жамардій, В.О.; Донченко, В.І.; Скріннік, Є.О.; Ємець, А.В.; Зайцева, Ю.В.; Синиця, С.В.; Кириленко, О.І.; Кириленко, Г.В.; Корносенко, О.К.; Хоменко, П.В.; Мироненко, С.Г.; Момот, О.О.; Гриньова, М.В.; Новописьменний, С.А.; Новік, С.М.; Жданова-Неділько, О.Г.; Пивовар, Н.М.; Хілінська, Т.В.; Свінцицька, Н.Л.; Когут, І.В.; Устенко, Р.Л.; Литовка, В.В.; Каценко, А.Л.; Согоконь, О.А.; Тараненко, І.В.; Бардінова, А.О.; Хлібкевич, С.Б.; Шапаренко, І.Є.; Шостак, Є.Ю.; Гогоць, В.Д.
2021Формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в контексті ідей А.С. МакаренкаБардінова, А.О.
2020Формування у молоді уявлень про відповідальність щодо кримінальних порушень у ході виборчого процесуБардінова, А.О.
Showing results 1 to 14 of 14

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback