DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Бардінова, А.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 33
 next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Академічна доброчесність як головний чинник формування професійної етики майбутніх фахівців фізичної культури та спорту в умовах вишуБардінова, А.О.
2021Актуалізація управлінського досвіду А.С. Макаренка щодо управління закладом освіти в сучасних умовахБардінова, А.О.
2021Достойні постаті нашого літературного пантеону як взірець патріотичного виховання підростаючих поколіньГриньова, М.В.; Бардінова, А.О.
2022Єдність біологічного і соціального факторів у формуванні культури статевих відносин дітей у контексті правового вихованняБардінова, А.О.
2017Змістова характеристика ключових понять, які застосовуються по відношенню до внутрішньо переміщених осібБардінов, О.В.; Бардінова, А.О.
2021Ідеї В.І. Вернадського щодо ноосферної освіти як наукове джерело формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2021Інтегрований підхід як засіб формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2019Кіберпростір як засіб забезпечення прав людини і реформування її самосвідомостіБардінова, А.О.
2021Концептуалізація компетентнісного підходу до професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури та спорту в контексті змішаного навчанняПивовар, Н.М.; Хілінська, Т.В.; Ганчева, К.; Сілаєв, В.; Прилуцький, М.Д.; Баштовенко, О.А.; Вовк, А.В.; Синиця, С.В.; Синиця, Т.О.; Момот, О.О.; Свєртнєв, О.А.; Хижняк, О.О.; Даниско, О.В.; Звєкова, В.; Ярчук, Г.; Корносенко, О.К.; Бардінова, А.О.
2019Короткий словник-довідник термінів з менеджменту туристичної діяльностіБардінов, А.В.; Бардінов, О.В.; Гриньова, М.В.; Бардінова, А.О.; Тараненко, І.В.
2021Короткий словник юридичних термінів, пов’язаних із законодавством, правовими нормами, освітоюБардінова, А.О.; Гриньова, М.В.
2019Кримінальна віктимологія в контексті ідей А. С. Макаренка як захисний профілактичний засіб неповнолітніх осіб від злочинівБардінова, А.О.
2021Організаційні форми (структури) змішаного навчання як потужні засоби впливу на формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2023Підготовка менеджера з управління закладом освіти як керівника нового типу сучасностіБардінова, А.О.
2021Полідисциплінарний підхід як засіб формування правової компетентності у майбутніх менеджерів з управління закладом освіти в умовах магістратуриБардінова, А.О.
2020Потаємна філософія педагогіки А. С. МакаренкаБардінова, А.О.
2021Правова компетентність громадян України як потужний засіб захисту честі та гідності від насильства, здійсненого у таких формах його прояву як «наклеп» та «образа»Бардінов, О.В.; Бардінова, А.О.; Колос, Ю.З.; Пашко, Л.Ф.
2022Правова компетентність як необхідний компонент професійної діяльності майбутніх менеджерів з управління закладом освітиБардінова, А.О.
2022Правова компетентність як один із напрямків нового мислення А. С. Макаренка в управлінні виховними установамиБардінова, А.О.
2020Правовий брейн-ринг як потужний засіб здійснення правової освіти неповнолітніхБардінова, А.О.
Showing results 1 to 20 of 33
 next >

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback